Бердянськ
Місцеві вибори 2015

Бердянська міська рада
Слов'янська партія

Партія заснована 10 червня 1993 року як політична партія під назвою «Громадянський конгрес України». Діяльність ГКУ зводилася до чотирьох тез, які зазначені в його програмних документах: підписання Україною двосторонніх угод з Росією та іншими державами про подвійне громадянство; збереження в повному обсязі телепередач «Останкіно» та РТР; надання російський мові статусу другої державної та зміцнення СНД.

З метою висування кандидатів в Народні депутати України на парламентських виборах 1994 року 18 — 19 грудня в Харкові відбувся четвертий з'їзд ГКУ. 

На виборах до Верховної Ради 1994 року були обрані лише два кандидати від ГКУ — Володимир Алексєєв (Індустріальний виборчий округ № 369) і Юрій Болдирєв (Кіровсько-Шахтарський виборчий округ № 112). Обидва, однак, залишили ГКУ ще до кінця каденції у 1998 році.

22 квітня 1995 року в Сімферополі пройшов сьомий з'їзд Республіканської партії Криму, який ухвалив рішення про самоліквідацію та пропонував своїм членам вступати до лав ГКУ.

26 квітня 1998 року на восьмому з'їзді у Донецьку ГКУ був перейменований на Слов'янську партію.

17 квітня 2010 року в Києві відбувся 18 з'їзд партії, який радикально обновив керівництво. Незмінний голова О.Ф.Базилюк у зв'язку з хворобою пішов у відставку. Новим лідером став керівник столичної парторганізації Олександр Лузан, заступником - голова Донецької обласної Сергій Кубаєв, секретарем - голова Київської міської Родіон Книш.

Кандидати
Округ Прізвище, і'мя та побатькові
Лідер списку Кудінов Дмитро Євгенович,1974 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Максімус Гейм Плюс"
Округ №1 Вепрєв Ігор Віталійович,1976 р.н., освіта: Середня спеціальна, ТОВ "ЕкоБаланс-Сервіс", Охоронець
Округ №6 Лідовська Оксана Іванівна,1973 р.н., освіта: Середня спеціальна, домогосподарка
Округ №7 Неізвістний Віталій Іванович,1968 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець
Округ №8 Слісь Олександр Олександрович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Безробітний
Округ №9 Груба Микола Миколайович,1972 р.н., освіта: Середня спеціальна, фізична особа-підприємець
Округ №13 Єрьоменко Наталя Володимирівна,1982 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Округ №14 Тихонов Валерій Геннадійович,1958 р.н., освіта: Вища, КУ "Мелітопольська станція екстреної медичної допомоги" ЗОР, завідувач підстанції швидкої медичної допомоги
Округ №15 Каліберда Максим Володимирович,1985 р.н., освіта: Середня спеціальна, безробітний
Округ №17 Орліченко Алевтина Сергіївна,1981 р.н., освіта: Вища, домогосподарка
Округ №18 Петров Олег Олегович,1989 р.н., освіта: Вища, КП "Бердянськміськ-водоканал"БМР, Інспектор
Округ №19 Єрьоменко Олег Миколайович,1974 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець
Округ №20 Рощина-Вирвич Кристина Ігорівна,1983 р.н., освіта: Вища, зош №5, Вчитель
Округ №21 Волошенюк Руслан Анатолійович,1967 р.н., освіта: Середня, фізична особа-підприємець
Округ №22 Макаренко Дмитро Олександрович,1992 р.н., освіта: Середня спеціальна, ТОВ "Аскет Шиппінг", водій автотранспортних засобів
Округ №23 Пахоруков Олександр Олексійович,1982 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Авантаж 7", начальник АГЗП
Округ №24 Яломіст Андрій Олександрович,1978 р.н., освіта: Середня, Безробітний
Округ №25 Бондаренко Олег Володимирович,1967 р.н., освіта: Вища, фізична особа – підприємець
Округ №26 Крутенко Михайло Павлович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, безробітний
Округ №30 Зинов’єва Надія Анатоліївна,1952 р.н., освіта: Середня спеціальна, пенсинер
Округ №33 Ведіна Надія Іванівна,1959 р.н., освіта: Середня спеціальна, ТОВ "МН-ЛТД", Директор
Округ №34 Яковлєв Дмитро Васильович,1987 р.н., освіта: Середня спеціальна, фізична особа-підприємець