Бердянськ
Місцеві вибори 2015

Бердянський міський голова
Партія "Справедливість"

У 2000 році у Києві зусиллями колишніх членів Соціалістичної партії України, які не погоджувалися зі стратегією партії, створено політичну партію "Справедливість". Лідером партії був обраний Іван Чиж. Партія проголосила себе лівоцентристською організацією соціал-демократичного спрямування.

У 2004 році партія підтримувала кандидата в президенти Віктора Януковича.

На виборах до Верховної Ради 2006 року партія була у складі виборчого Блоку Литвина і не потрапила до парламенту. На позачергових виборах до Верховної Ради 2007 року з'їзд партії прийняв рішення про підтримку Комуністичної партії України. У 2008 році партія знову приєдналась до СПУ.

4 квітня 2009 року колишні члени СПУ Станіслав Ніколаєнко та Олександр Баранівський звернулись до всіх членів СПУ з метою об‘єднання із політичною партією «Справедливість». 15 квітня 2009 року Станіслав Ніколаєнко очолив партію. Івана Чижа обрано почесним головою партії.

14 вересня 2009 року Комуністична партія України, Партія «Справедливість», Політична партія «Союз лівих сил», Соціал-демократична партія України (об'єднана) створили виборчий Блок лівих і лівоцентристських сил. Наприкінці 2011 року партія змінила назву на «Об'єднані ліві і селяни» і включила чотири політичні партії: Народна влада, Патріотичний союз, Українська селянська демократична партія та Партія відродження села. 

У квітні 2014 року прийнято рішення повернутися до назви «Справедливість». Першими рішеннями оновленої партії були підтримка Петра Порошенка на виборах президента України та засудження дій Росії щодо анексованого Криму і про-російських протестів у східній Україні.

Кандидати
Округ Прізвище, і'мя та побатькові
Округ №0 Шаповалов Євгеній Іванович,1951 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер