Бердянськ
Місцеві вибори 2015

Бердянський міський голова
Кандидат: Бакай Олексій Анатолійович
Кандидат на посаду міського голови не обов'язково має бути висунутий якоюсь партією, він може бути і самовисуванцем. Оскільки у місті проживає більше 90 000 виборців, щоб перемогти на виборах, і стати міським головою, кандидат повинен набрати більше 50%. Якщо жоден з кандидатів не отримає більше 50% голосів, то буде призначений другий тур, де будуть змагатися 2 кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів у першому турі. Той, хто отримає більше голосів у другому турі (не обов'язково більше 50%), той і стане міським головою.
Бакай Олексій Анатолійович

Дата народженя: 19.03.1954 (65 років)
Освіта: Вчений ступінь
Робота: Міський голова

Олексій Анатолійович Бакай народився 19 березня 1954 року у с. Червоне поле Бердянського району Запорізької області. Після закінчення школи поступив до Маріупольського індустріального технікуму, який закінчив у 1976 році за спеціальністю «технік–експлуатаційник». З 1974 по 1976 проходив службу у лавах Радянської армії.

Свою трудову діяльність О.А. Бакай розпочав водієм автобуса на Бердянському автотранспорт–ному підприємстві № 12306. Паралельно навчався в Мелітопольському інституті механізації сільського господарства за спеціальністю «інженер–механік», який закінчив у 1985 році.

Отримавши вищу освіту, займав посади заступника начальника з безпеки руху, головного інженера, а згодом став першим обраним директором Бердянського АТП–12306. Людина активної життєвої позиції, Олексій Анатолійович обирався депутатом трьох скликань Бердянської міської та Запорізької обласної ради народних депутатів.

У 1994 році Олексій Бакай бере участь у перших демократичних виборах до органів місцевого самоврядування та обирається міським головою Бердянська всім населенням міста. З 1994 по 1998 очолює Бердянську міську раду народних депутатів та обіймає посаду міського голови.

З 1998 по 2010 рік О.А. Бакай працює у газовій промисловості на посадах генерального директора ДП «Укрнафтогазкомлект» 
НАК «Нафтогаз України», заступника генерального директора з матеріально–технічного постачання і загальних питань ДК«Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», директора з питань матеріально–технічного постачання ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», першого заступника Голови Ради директорів ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», головного радника Служби радників ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», заступника Голови Ради Голів профкомів ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України».

Одночасно Олексій Бакай навчається у Харківській національній юридичній академії за спеціальністю «юрист», а після її закінчення у 1999 році здобуває науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право».

За багаторічну сумлінну працю та високі досягнення у професійній сфері О.А. Бакай нагороджений Почесною грамотою Президента України, Почесною відзнакою НАК «Нафтогаз України» II ступеня, Почесною Грамотою НАК «Нафтогаз України», грамотою ДК «Укртрансгаз», відзнакою ДК «Укртрансгаз». Має звання «Заслужений працівник промисловості України».

У жовтні 2010 року Олексій Бакай був висунутий міською організацією Партії регіонів кандидатом на посаду міського голови Бердянська. В день виборів – 31 жовтня 2010 року – за його кандидатуру віддали голоси 27,1 % бердянців, котрі прийшли на виборчі дільниці.

Висування:
Самовисуванець