Бердянськ
Місцеві вибори 2015

Постанова № 25 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Бердянської міської ради Запорізької області, висунутих Бердянською міською організацією Слов'янської партії у багатомандатному виборчому окрузі"
access_time 2015-10-01

ПОСТАНОВА

м.Бердянськ


21 год.15 хв.

01 жовтня 2015 року                                                                № 25

Про реєстрацію кандидатів у депутати Бердянської міської ради Запорізької області, висунутих Бердянською міською організацією Слов'янської партії у багатомандатному виборчому окрузі

29 вересня 2015 року до Бердянської міської виборчої комісії Голова БМО Слов'янської партії Кудінов Д.Є. подав заяву та інші, визначені частиною першою статті 38 Закону України «Про місцеві вибори», документи для реєстрації кандидатів у депутати Бердянської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, включених до виборчого списку кандидатів у депутати Бердянською міською організацією Слов’янської партії, із закріпленням їх за відповідними територіальними виборчими округами.

Розглянувши вищезгадані документи, Бердянська міська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України «Про місцеві вибори», але:

у кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу №29 Крутенко О.М. від БМО Слов’янської партії в автобіографії відсутні: підпис.

Враховуючи вищевказане, керуючись пунктом 4 частини п’ятої статті 25, частиною першою статті 38, частиною дев’ятою статті 41 , п.2 ч.І ст.46 Закону України «Про місцеві вибори» БМВК Запорізької області постановляє:

1.Зареєструвати кандидатів у депутати Бердянської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку кандидатів у депутати БМО Слов’янської партії , із закріпленням їх за відповідними територіальними виборчими округами (згідно з додатком) окрім:

кандидата в депутати по багатомандатному виборчому округу №29 Крутенко О.М. від БМО Слов’янської партії.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 02 жовтня 2015 року Голові БМО Слов’янської партії Кудінову Д.Є. 

3.         Видати не пізніше 04 жовтня 2015 року Голові БМО Слов’янської партії Кудінову Д.Є. посвідчення кандидатів у депутати Бердянської міської ради.

4.        Передати інформацію про реєстрацію кандидатів у депутати Бердянської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від БМО Слов’янської партії у багатомандатному виборчому окрузі, із закріпленням їх за відповідними територіальними виборчими округами, до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною тринадцятою статті 41 Закону України «Про місцеві вибори» не пізніше З жовтня 2015 року.

keyboard_arrow_left Повернутися назад